MAR

Kurs Tańca dla Par

Idzie Wiosna, a tym samym nowe chęci do działania :) świeżość, energia i radość! Z tej okazji ogłaszamy nabór na KURS TAŃCA DLA PAR prowadzony przez naszego instruktora - Roksanę Ladrę. Jesteś SOLO? Nie ma problemu! Znajdziemy Ci partnera na zajęciach :) Szczegóły na..

STY

Koncert RUDI SCHUBERTHA przeniesiony!

Koncert Rudiego Schubertha przeniesiony!W związku z dramatycznymi wydarzeniami w Gdańsku, decyzją Prezydenta Miasta Leszna Łukasza Borowiaka odwołano w najbliższych dniach wszystkie uroczystości i koncerty. Informujemy, że zaplanowane na dzień 16 stycznia obchody 70- lecia Miejskiej..

STY

Koncert Golec uOrkiestra - WYPRZEDANY!

Informujemy, że bilety na Koncert Kolęd i Pastorałek zespołu Golec uOrkiestra zostały w całości WYPRZEDANE. Do zobaczenia z tymi z Państwa, którym udało się je zakupić :) 10 stycznia 2019r., godzina 19:00, Hala Sportowo- Widowiskowa Trapez w Lesznie. Zachęcamy do zapoznania..

PAŹ

X Jubileuszowy Konkurs Talentów "Rozwiń Skrzydła" 2018 - wyniki finału!!!

Jury w składzie: - Aneta Figiel – Przewodnicząca - Nadia Kosicka - Eryk Woźniak - Maciej Mizgalski oraz Jacek Piskorz – Dyrektor Artystyczny, po obejrzeniu 24 prezentacji w konkursie finałowym, postanowiło nagrodzić: ANDRZEJ..

PAŹ

X Jubileuszowy Konkurs Talentów "Rozwiń Skrzydła" 2018 - Wyniki eliminacji wstępnych

Jury w składzie: - Aneta Figiel - przewodnicząca - Nadia Kosicka - Eryk Woźniak - Maciej Mizgalski podczas tegorocznych eliminacji Jubileuszowego X Konkursu Talentów Rozwiń Skrzydła, po obejrzeniu i wysłuchaniu 74 prezentacji - 12 w kategorii pokazowej i 62 w kategorii..

Fletnia Pana - zapisy do sekcji

Zapraszamy do zapisów. Szczegóły na plakacie...

X Jubileuszowy Konkurs Talentów "Rozwiń Skrzydła" 2018/zapisy

Miejski Ośrodek Kultury już po raz 10, wspólnie z Miastem Lesznem i Radiem „elka”, organizuje Konkurs Talentów "ROZWIŃ SKRZYDŁA". Po raz kolejny patronat nad nim objął Prezydent Miasta Leszna Łukasz Borowiak. Jak co roku utalentowane osoby z..

Kurs Tańca Towarzyskiego 2018/2019 - zapisy

UWAGA, UWAGA! Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie prowadzi zapisy na zajęcia taneczne do nowych grup: - dzieci najmłodsze od 6-7 lat (czwartki), czas trwania: 60 minut; 10 zł/miesiąc- dzieci starsze, młodzież (wtorki), czas trwania: 90 minut; 10 zł/miesiąc- latino solo dla pań (czwartki);..

WRZ

Akademia Baletu BALERINA - zapisy!!!

Zapraszamy do zapisów na zajęcia Akademii Baletu 'Balerina'. Szczegóły na plakacie ..

ZAPISY DO SEKCJI MOK 2018/2019

Lubisz śpiewać, tańczyć, rysować, a może chcesz rozwijać się w innych dziedzinach? We wrześniu rusza nowy sezon zajęć sekcji w MOKu. Zapraszamy między innymi do sekcji wokalnej, plastycznej, rękodzielniczej, cyrkowej, gry na instrumentach czy teatralnej. Zapisać można się także do..