25
GRU

Śpiewajcie i Grajcie Mu - KONCERT ŚWIĄTECZNY ON-LINE

Czas przed Świętami Bożego Narodzenia obfitował zawsze w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie w przeróżne okolicznościowe wydarzenia: koncerty kolędowe, spektakle jasełkowe, spotkania opłatkowe… Towarzyszył im wyjątkowy klimat. W..

24
GRU

Rodzinne Święta On-line

Wigilia — to dzień, w którym nikt nie może być sam i samotny. Dziś jednak stajemy przez faktem, że wielu z nas spędzi ten czas z dala od swoich najbliższych a jedynym narzędziem by świętować razem będzie internet. Masz obawy, że w te Święta nie uściskasz swoich..

08
GRU

Kolęda pod Choinkę

„KOLĘDA POD CHOINKĘ” Święta tuż, tuż i... jak co roku ten sam dylemat. Jaki prezent podarować, by był on prawdziwą niespodzianką? Nasi Dziadkowie z reguły nie oczekują wiele… Co zrobić, by łezka zakręciła się im w oku a serce zadrżało ze..

01
GRU

PROJEKT Razem przy Świątecznym Stole

Wigilijny wieczór. Pięknie ubrana choinka a pod nią prezenty, prezenciki i wielkie pudła dla całej rodziny. W tle słychać bożonarodzeniowe pieśni, tradycyjne kolędy i pastorałki. Stół ugina się od świątecznych przysmaków i gdy tylko pojawi się ..

29
LIS

Konkurs Talentów "Rozwiń Skrzydła on-line" 2020

Ruszamy z dwunastą edycją Konkursu Talentów "Rozwiń Skrzydła". W tym roku działamy on-line! Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie czeka na zdolnych, utalentowanych i pełnych pasji uczestników. Zapraszamy przedstawicieli najróżniejszych dziedzin sztuki scenicznej:..

27
LIS

Zmiana godziny otwarcia

Uwaga, zmiana godziny otwarcia kasy biletowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie. W piątek, 27 listopada będzie ona czynna wyjątkowo do godziny 15:00...

16
LIS

Znamy zwycięzców konkursu "Polska - Moja Ojczyzna"

Znamy laureatów konkursu plastycznego „Polska- Moja Ojczyzna”. Obrady jury były „burzliwe”, a to świadczy o wysokim poziomie konkursu. Zwycięzcami zostali: - w kategorii dzieci przedszkolne – WOJCIECH WAWAK - w kategorii uczniowie kl. I-III szkoły..

09
LIS

Konkurs plastyczny "Polska - Moja Ojczyzna"

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pt. "Polska - Moja Ojczyzna". Na Wasze prace wykonane dowolną techniką czekamy do 10 listopada br. W dniu 11 listopada - Narodowego Święta Niepodległości mamy nadzieję zasypać nimi "internety" ;) Fotografie Waszych prac wraz z..

05
LIS

Zmiany w funkcjonowaniu Miejskiego Ośrodka Kultury w związku z sytuacją epidemiologiczną.

W związku z zaistniałą sytuacją, Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie wstrzymuje do odwołania działalność w systemie stacjonarnym. Mimo powyższego jesteśmy dla Państwa dostępni codziennie od poniedziałku do piątkuw godz. 8 00 —16 00 mailowo lub telefonicznie. Kasa MOKu czynna jest..

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie - strona główna

Miejski Ośrodek Kultury
64-100 Leszno
ul. Bolesława Chrobrego 3a
tel. / fax 65 529 99 85
tel. kom. 667-927-167

Sekretariat: sekretariat@mok.leszno.plCopyright (C) 2020 Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie
Projekt i realizacja: SIGNUS.pl