Śpiewajcie i Grajcie Mu - KONCERT ŚWIĄTECZNY ON-LINE

Czas przed Świętami Bożego Narodzenia obfitował zawsze w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie w przeróżne okolicznościowe wydarzenia: koncerty kolędowe, spektakle jasełkowe, spotkania opłatkowe… Towarzyszył im wyjątkowy klimat. W..

Rodzinne Święta On-line

Wigilia — to dzień, w którym nikt nie może być sam i samotny. Dziś jednak stajemy przez faktem, że wielu z nas spędzi ten czas z dala od swoich najbliższych a jedynym narzędziem by świętować razem będzie internet. Masz obawy, że w te Święta nie uściskasz swoich..

Kolęda pod Choinkę

„KOLĘDA POD CHOINKĘ” Święta tuż, tuż i... jak co roku ten sam dylemat. Jaki prezent podarować, by był on prawdziwą niespodzianką? Nasi Dziadkowie z reguły nie oczekują wiele… Co zrobić, by łezka zakręciła się im w oku a serce zadrżało ze..

PROJEKT Razem przy Świątecznym Stole

Wigilijny wieczór. Pięknie ubrana choinka a pod nią prezenty, prezenciki i wielkie pudła dla całej rodziny. W tle słychać bożonarodzeniowe pieśni, tradycyjne kolędy i pastorałki. Stół ugina się od świątecznych przysmaków i gdy tylko pojawi się ..

Konkurs Talentów "Rozwiń Skrzydła on-line" 2020

Ruszamy z dwunastą edycją Konkursu Talentów "Rozwiń Skrzydła". W tym roku działamy on-line! Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie czeka na zdolnych, utalentowanych i pełnych pasji uczestników. Zapraszamy przedstawicieli najróżniejszych dziedzin sztuki scenicznej:..

Zmiana godziny otwarcia

Uwaga, zmiana godziny otwarcia kasy biletowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie. W piątek, 27 listopada będzie ona czynna wyjątkowo do godziny 15:00...

LIS

Znamy zwycięzców konkursu "Polska - Moja Ojczyzna"

Znamy laureatów konkursu plastycznego „Polska- Moja Ojczyzna”. Obrady jury były „burzliwe”, a to świadczy o wysokim poziomie konkursu. Zwycięzcami zostali: - w kategorii dzieci przedszkolne – WOJCIECH WAWAK - w kategorii uczniowie kl. I-III szkoły..

LIS

Konkurs plastyczny "Polska - Moja Ojczyzna"

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pt. "Polska - Moja Ojczyzna". Na Wasze prace wykonane dowolną techniką czekamy do 10 listopada br. W dniu 11 listopada - Narodowego Święta Niepodległości mamy nadzieję zasypać nimi "internety" ;) Fotografie Waszych prac wraz z..

LIS

Zmiany w funkcjonowaniu Miejskiego Ośrodka Kultury w związku z sytuacją epidemiologiczną.

W związku z zaistniałą sytuacją, Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie wstrzymuje do odwołania działalność w systemie stacjonarnym. Mimo powyższego jesteśmy dla Państwa dostępni codziennie od poniedziałku do piątkuw godz. 8 00 —16 00 mailowo lub telefonicznie. Kasa MOKu czynna jest..