28
MAR

Kurs Tańca dla Par

Idzie Wiosna, a tym samym nowe chęci do działania :) świeżość, energia i radość! Z tej okazji ogłaszamy nabór na KURS TAŃCA DLA PAR prowadzony przez naszego instruktora - Roksanę Ladrę. Jesteś SOLO? Nie ma problemu! Znajdziemy Ci partnera na zajęciach :) Szczegóły na..

15
STY

Koncert RUDI SCHUBERTHA przeniesiony!

Koncert Rudiego Schubertha przeniesiony!W związku z dramatycznymi wydarzeniami w Gdańsku, decyzją Prezydenta Miasta Leszna Łukasza Borowiaka odwołano w najbliższych dniach wszystkie uroczystości i koncerty. Informujemy, że zaplanowane na dzień 16 stycznia obchody 70- lecia Miejskiej..

10
STY

Koncert Golec uOrkiestra - WYPRZEDANY!

Informujemy, że bilety na Koncert Kolęd i Pastorałek zespołu Golec uOrkiestra zostały w całości WYPRZEDANE. Do zobaczenia z tymi z Państwa, którym udało się je zakupić :) 10 stycznia 2019r., godzina 19:00, Hala Sportowo- Widowiskowa Trapez w Lesznie. Zachęcamy do zapoznania..

19
PAŹ

X Jubileuszowy Konkurs Talentów "Rozwiń Skrzydła" 2018 - wyniki finału!!!

Jury w składzie: - Aneta Figiel – Przewodnicząca - Nadia Kosicka - Eryk Woźniak - Maciej Mizgalski oraz Jacek Piskorz – Dyrektor Artystyczny, po obejrzeniu 24 prezentacji w konkursie finałowym, postanowiło nagrodzić: ANDRZEJ..

18
PAŹ

X Jubileuszowy Konkurs Talentów "Rozwiń Skrzydła" 2018 - Wyniki eliminacji wstępnych

Jury w składzie: - Aneta Figiel - przewodnicząca - Nadia Kosicka - Eryk Woźniak - Maciej Mizgalski podczas tegorocznych eliminacji Jubileuszowego X Konkursu Talentów Rozwiń Skrzydła, po obejrzeniu i wysłuchaniu 74 prezentacji - 12 w kategorii pokazowej i 62 w kategorii..

10
PAŹ

Fletnia Pana - zapisy do sekcji

Zapraszamy do zapisów. Szczegóły na plakacie...

14
WRZ

X Jubileuszowy Konkurs Talentów "Rozwiń Skrzydła" 2018/zapisy

Miejski Ośrodek Kultury już po raz 10, wspólnie z Miastem Lesznem i Radiem „elka”, organizuje Konkurs Talentów "ROZWIŃ SKRZYDŁA". Po raz kolejny patronat nad nim objął Prezydent Miasta Leszna Łukasz Borowiak. Jak co roku utalentowane osoby z..

12
WRZ

Kurs Tańca Towarzyskiego 2018/2019 - zapisy

UWAGA, UWAGA! Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie prowadzi zapisy na zajęcia taneczne do nowych grup: - dzieci najmłodsze od 6-7 lat (czwartki), czas trwania: 60 minut; 10 zł/miesiąc- dzieci starsze, młodzież (wtorki), czas trwania: 90 minut; 10 zł/miesiąc- latino solo dla pań (czwartki);..

12
WRZ

Akademia Baletu BALERINA - zapisy!!!

Zapraszamy do zapisów na zajęcia Akademii Baletu 'Balerina'. Szczegóły na plakacie ..

12
WRZ

ZAPISY DO SEKCJI MOK 2018/2019

Lubisz śpiewać, tańczyć, rysować, a może chcesz rozwijać się w innych dziedzinach? We wrześniu rusza nowy sezon zajęć sekcji w MOKu. Zapraszamy między innymi do sekcji wokalnej, plastycznej, rękodzielniczej, cyrkowej, gry na instrumentach czy teatralnej. Zapisać można się także do..

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie - strona główna

Miejski Ośrodek Kultury
64-100 Leszno
ul. Bolesława Chrobrego 3a
tel. / fax 65 529 99 85
tel. kom. 667-927-167

Sekretariat: sekretariat@mok.leszno.plCopyright (C) 2019 Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie
Projekt i realizacja: SIGNUS.pl