CZE

Spektakl Teatru Anakonda pt. MATKI

"Każdy ma przecież w nas początek... wszystko, co potem, to ciąg dalszy bez Matki". Sztuka P.Rowickiego rozpoczyna się od spotkania trojga dorosłych dzieci, przy łóżku matki, wymagającej opieki. Nie jest jednak przyzwoitym dramatem obyczajowym. Analizie zostają poddane..

Regulamin Imprezy Masowej

REGULAMIN IMPREZY MASOWEJ..

XXIV WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLAKÓW CZERWONAK 2019

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie już tradycyjnie zaprasza do udziału w XXIV WojewódzkimFestiwalu Piosenki Przedszkolaków - CZERWONAK 2019 Głównym organizatorem imprezy, podobnie jak w latach poprzednich jest Gminny Ośrodek Kultury „Sokół”w Czerwonaku,..

KWI

Godziny pracy MOK w dniach 15.04 oraz 2.05.2019

Szczegóły dotyczące godzin pracy MOK na plakacie...

KWI

Zajęcia MOK w dniach 8 - 12 kwietnia 2019

UWAGA! Zajęcia Plastyczne w dniu 10 kwietnia br. z Zofią Skrzypczak - Czekajło odbędą się w PIEKARNI SZTUKI przy ul. Leszczyńskich 11 w godzinach 10:00 - 12:00..

MAR

Kurs Tańca dla Par

Idzie Wiosna, a tym samym nowe chęci do działania :) świeżość, energia i radość! Z tej okazji ogłaszamy nabór na KURS TAŃCA DLA PAR prowadzony przez naszego instruktora - Roksanę Ladrę. Jesteś SOLO? Nie ma problemu! Znajdziemy Ci partnera na zajęciach :) Szczegóły na..

STY

Koncert RUDI SCHUBERTHA przeniesiony!

Koncert Rudiego Schubertha przeniesiony!W związku z dramatycznymi wydarzeniami w Gdańsku, decyzją Prezydenta Miasta Leszna Łukasza Borowiaka odwołano w najbliższych dniach wszystkie uroczystości i koncerty. Informujemy, że zaplanowane na dzień 16 stycznia obchody 70- lecia Miejskiej..

STY

Koncert Golec uOrkiestra - WYPRZEDANY!

Informujemy, że bilety na Koncert Kolęd i Pastorałek zespołu Golec uOrkiestra zostały w całości WYPRZEDANE. Do zobaczenia z tymi z Państwa, którym udało się je zakupić :) 10 stycznia 2019r., godzina 19:00, Hala Sportowo- Widowiskowa Trapez w Lesznie. Zachęcamy do zapoznania..

PAŹ

X Jubileuszowy Konkurs Talentów "Rozwiń Skrzydła" 2018 - wyniki finału!!!

Jury w składzie: - Aneta Figiel – Przewodnicząca - Nadia Kosicka - Eryk Woźniak - Maciej Mizgalski oraz Jacek Piskorz – Dyrektor Artystyczny, po obejrzeniu 24 prezentacji w konkursie finałowym, postanowiło nagrodzić: ANDRZEJ..

PAŹ

X Jubileuszowy Konkurs Talentów "Rozwiń Skrzydła" 2018 - Wyniki eliminacji wstępnych

Jury w składzie: - Aneta Figiel - przewodnicząca - Nadia Kosicka - Eryk Woźniak - Maciej Mizgalski podczas tegorocznych eliminacji Jubileuszowego X Konkursu Talentów Rozwiń Skrzydła, po obejrzeniu i wysłuchaniu 74 prezentacji - 12 w kategorii pokazowej i 62 w kategorii..