IX edycja Konkursu Talentów "Rozwiń Skrzydła" już w najbliższy weekend

Data publikacji: 2017-11-22

Podajemy szczegółowy harmonogram tegorocznej edycji konkursu talentów „Rozwiń Skrzydła”. Do udziału w konkursie zgłosiło się 77 uczestników, którzy już w piątek rozpoczną zmagania przed jury konkursu.

Wszystko rozpocznie się już o godzinie 11:00. Uczestnicy, którzy przesłali do nas swoje zgłoszenia będą musieli zgłosić się w Miejskim Ośrodku Kultury na rejestracji, podczas której odbędzie się losowanie kolejności występów na scenie. Rejestracja uczestników potrwa do godziny 13:00. Przez kolejną godzinę napięcie, zwłaszcza wśród uczestników i ich najbliższych będzie już tylko rosnąć w oczekiwaniu na rozpoczęcie przesłuchań.

Podczas tegorocznej edycji podzieliliśmy uczestników na dwie kategorie: muzyczno-wokalną oraz pokazową. W muzyczno-wokalnej grupie znalazło się 67 prezentacji podczas których na naszej scenie pojawi się aż 102 artystów. Oni rozpoczną swoje zmagania od 14:00 a jako pierwsze zaprezentują się zespoły oraz duety instrumentalne oraz instrumentalno-wokalne. Następnie na scenie przyjdzie czas na pokazy tancerzy, akrobatów oraz kuglarzy. W tej grupie podczas 10 występów zobaczymy 35 kolejnych uczestników. Na koniec wrócimy do wokalnych popisów.

Obrady jury wyłonią dwudziestu artystów, którzy zaprezentują się leszczyńskiej publiczności podczas wielkiego Koncertu Finałowego już w sobotę, 25 listopada o godzinie 12:00. To właśnie podczas tego wydarzenia jury wybierze po trzech najbardziej utalentowanych uczestników naszego koncertu.

Wręczenie nagród odbędzie się tuż przed koncertem gwiazdy wieczoru – MESAJAH.