Znamy Gwiazdy IX Edycji Rozwiń Skrzydła!

Data publikacji: 2017-10-30

Za nami konferencja prasowa, na której dyrektor MOK Maciej Mizgalski zdradził między innymi jakie gwiazdy wystąpią podczas tegorocznej edycji konkursu talentów Rozwiń Skrzydła.

MESAJAH już w sobotę!
25 listopada 2017r. ogodz. 20:00 na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie wystąpi MESAJAH – artysta, którego specjalnie przedstawiać nie trzeba. Przeboje „Każdego dnia” czy „Wolność” zanucić potrafią niemal wszyscy. Urodzony we Wrocławiu muzyk jest przedstawicielem nurtu reggae.
W 2003 był współzałożycielem zespołu Natural Dread Killaz, z którym wydał do tej pory dwa albumy. Jednak szerszy rozgłos przyniosła mu kariera solowa, którą rozpoczął niemal dekadę temu albumem „Ludzie prości”. W ciągu tych 10 lat dołożył do swojej dyskografii kolejne trzy albumy: „Jestem stąd”, „Brudna prawda” oraz „Powrót do korzeni”.
Mesajah współpracowałz wieloma artystami polskiej sceny muzycznej, że wspomnimy tylko L.U.C., Krystynę Prońko, czy Kamila Bednarka.
Mesajah jest autorem zupełnie nowej jakości na polskiej scenie muzycznej. Energia towarzysząca jego występom jest tak niesamowita, że publiczność na koncertach bawi się aż do ostatniego dźwięku. Te zdolności, niepowtarzalna barwa głowu i wielka przebojowość zapewniły mu możliwość występów na najważniejszych imprezach muzycznych. Występował między innymi podczas takich festiwali jak One Love Sound Fest , Ostróda Reggae Festival, Regałowisko, Reggaeland i wielu innych. Otwierał koncerty dla takich artystów, jak: Gentleman, Shaggy, Sizzla, Junior Kelly, Stephen Marley, Wu Tang Clan, Anthony B czy Alborosie.

Po raz pierwszy w historii Konkursu Talentów „Rozwiń Skrzydła” na scenie leszczyńskiego MOKu pojawią się dwie gwiazdy. Drugiego dnia tj. 26 listopada 2017r. o godz.18:00 zagrają dla Was POPARZENI KAWĄ TRZY.
Poparzeni Kawą Trzy to tak właściwie owoc romansu Radia Zet i RMF FM. To właśnie dziennikarze tych dwóch rozgłośni radiowych postanowili w chwilach wolnych od „radiowej anteny” realizować się muzycznie. Roman Osica, Krzysztof Zasada, Marian Hilla, Wojciech Jagielski, Mariusz Gierszewski, Krzysztof Tomaszewski oraz Jacek Kret gwarantują wyjątkową i niepowtarzalną mieszankę stylów rock, punk i ska. Jeśli dołożymy do tego teksty, które w całości pisze dla Poparzonych Rafał Bryndal to mamy gwarancję kultury i rozrywki na najwyższym poziomie.
Takie przeboje jak „Okrutna, zła i podła”, „Wezmę Cię”, „Byłaś dla mnie wszystkim” właściwie każdego podrywają do zabawy.