LUT

Koncert Operetkowy "Ze Straussem przez Wiedeń"

Cudowna muzyka, przepiękne głosy, wspaniali instrumentaliści i wyjątkowy klimat - to wszystko już wkrótce na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie! Nie może tam Państwa zabraknąć! 9 lutego 2020 roku, godz. 17:00, Sala MOK, ul. B. Chrobrego 3a Ze Straussem przez Wiedeń to..

GRU

ENEJ - Kolędy pod Wspólnym Niebem

„Kolędy pod Wspólnym Niebem” to niezwykły projekt muzyczny zespołu ENEJ, który odwołuje się do bogatej, tak ukochanej przez Polaków tradycji kolędowania. Zimą ENEJ daje swoim słuchaczom możliwość uczestniczenia w niesamowicie klimatycznym wydarzeniu...

LIS

Katarzyna Groniec ACH!

Katarzyna Groniec - polska piosenkarka, członkini Akademii Fonograficznej Związku Producentów Audio-Video. W 1988 zdobyła główną nagrodę na Festiwalu Młodych Talentów w Poznaniu. W 1991 zagrała pierwszoplanową rolę Anki w musicalu Metro. Od tego czasu, przez kilka..

LIS

Pectus - Koncert Akustyczny

Koncert akustyczny zespołu PECTUS jest finałowym akcentem 11 edycji Konkursu Talentów „Rozwiń Skrzydła”, który organizowany jest corocznie przez MOK. Odbędzie się już 17 listopada 2019r., czyli w 3 dniu zmagań, o godzinie 18:00 tuż po Koncercie Laureatów w..

PAŹ

Koncert Edyty Geppert

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie zaprasza na koncert Edyty Geppert w ramach jubileuszowej trasy koncertowej z okazji 35-lecia działalności artystycznej.Edyta Geppert znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką..

PAŹ

Koncert Teresy Werner

Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną. W 1991 roku Teresa Werner reprezentowała..

Koncert - Stare Dobre Małżeństwo

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.Występy tej legendarnej..

STRACHY NA LACHY Koncert

Koncert na rzecz Fundacji "Podaj Dalej"Fundacja Chorych Na Zespół Dandy-Walkera „Podaj Dalej”, zaprasza na wrześniowy charytatywny koncert formacji Strachy Na Lachy, który odbędzie się w piątek 20 września 2019 r. w Lesznie - o godzinie 19.00 w Miejskim Ośrodku..

Powrót Króla w klimacie słonecznej Italii

Już 8 WRZEŚNIA Król powróci do Leszna.Od godz. 14.00 - Zwiedzanie miasta z przewodnikiem trasą "Śladami Króla Stanisława"Od godz. 16.00 barwny korowód, koncerty oraz cała masa atrakcji.Serdecznie zapraszamy! ..

I Konkurs Dudziarzy im. Edwarda Ignysia

Fundacja Dudziarz.eu oraz Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie mają przyjemność zaprosić na I Konkurs Dudziarzy im. Edwarda Ignysia.Już w najbliższy piątek zapraszamy do sali widowiskowej MOK na przesłuchania konkursowe. Od godziny 14:30 na scenie zaprezentują się dudziarze z Polski, ..