GRU

Kabaret Skeczów Męczących - "Pod prądem"

Kabaret Skeczów Męczących w Lesznie. Data wydarzenia: 16 grudnia 2017r. Godzina wydarzenia: 19:30 Miejsce wydarzenia: sala MOK, ul.Bolesława Chrobrego 3a w Lesznie Po niezwykle udanym roku 2015 Kabaret Skeczów Męczących wraca "Pod prądem". Wraca ze zdwojoną kabaretową..

Koncert Wiedeński 2017

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić,..

LUNCH O PÓŁNOCY

Lunch o Północy to próba przyjrzenia się temu co nas podnieca, bawi i intryguje. W szesnastą rocznicę ślubu Roman zaprasza do swojego jeszcze niewykończonego domu poznaną przez internetowy portal parę, by urządzić wspólne frywolne party. Tajemnicze spotkanie ma być..

POPARZENI KAWĄ TRZY

POPARZENI KAWĄ TRZY Po raz pierwszy w historii Konkursu Talentów „Rozwiń Skrzydła” na scenie leszczyńskiego MOKu pojawią się dwie gwiazdy. Drugiego dnia tj. 26 listopada 2017r. o godz.18:00 zagrają dla Was POPARZENI KAWĄ TRZY.Poparzeni Kawą Trzy to tak właściwie owoc..

MESAJAH

MESAJAH w Lesznie.25 listopada 2017r. ogodz. 20:00 na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie wystąpi MESAJAH – artysta, którego specjalnie przedstawiać nie trzeba. Przeboje „Każdego dnia” czy „Wolność” zanucić potrafią niemal wszyscy. Urodzony we..

Konkurs Talentów "Rozwiń Skrzydła" 2017

Miejski Ośrodek Kultury już po raz 9 wspólnie z Miastem Lesznem i Radiem „elka” organizuje Konkurs Talentów "ROZWIŃ SKRZYDŁA".Patronat nad nim objął Prezydent Miasta Leszna Łukasz Borowiak. Jak co roku utalentowane osoby z Leszna i okolic zaprezentują swoje..

PAŹ

Maleńczuk Solo

Maleńczuk Solo - Leszno Miejski Ośrodek Kultury ul. Chrobrego 3a 20.10.2017 Maleńczuk Solo - to blisko dwugodzinny spektakl, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań Artysty. Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych dokonań Maćka,..

PAŹ

Narodowy Balet Królewski ze Lwowa- widowisko baletowe "Jezioro Łabędzie"

"JEZIORO ŁABĘDZIE" PIOTR CZAJKOWSKI Dawno temu, za siedmioma górami , za siedmioma rzekami... Tak zaczyna sie nie jedna bajka i legenda o zaklętych osobach w zwierzęta .Najpiękniejsza to piękna i bestia, tylko wielkie uczucie tytułowej Pięknej potrafiło pokonać zaklęcie i..

WRZ

Lwowiacy - Leszczyniakom

24 września 2017r. o godzinie 17:00 odbędzie się koncert z cyklu Lwowiacy - Leszczyniakom w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie przy ul. Bolesława Chrobrego 3a.Darmowe wejściówki do odbioru w MOK-u. Zapraszamy..

WRZ

TEATR AGRAFKA- ŚLUBY PANIEŃSKIE

Ostateczna wersja "ŚLUBÓW PANIEŃSKICH- Aleksandra Fredry powstała w 1832roku. Sztuka przedstawia obraz typowego, szlacheckiego polskiego dworku z XIX-tego wieku. W tej konwencji autor zawarł rozważania nad koncepcją miłości oraz polemikę z romantycznymi ideałami. Jest to..