Waldemar Malicki - Co jest grane?

Data wydarzenia: 2019-02-01

Waldemar Malicki to jeden z najbardziej wszechstronnych pianistów polskich - solista, kameralista, improwizator. Ukończył z wyróżnieniem w roku 1982 Akademię Muzyczną w Gdańsku, a następnie (w latach 1982-83) doskonalił swe umiejętności w Wiedniu. Koncertuje w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Rosji i Japonii. Uprawia kameralistykę z najlepszymi polskimi skrzypkami i śpiewakami. Jego program "Co jest grane?" to nowy, zabawny monolog pianisty. Artysta bawi się muzyką klasyczną opowiadając o uczuciach, emocjach, miłości, zazdrości oraz codziennym życiu. Występ będzie okazją do poznania Waldemara Malickiego jako wybitnego artysty obdarzonego nieprzeciętnym poczuciem humoru.

Bilety na koncert w MOKu do nabycia w siedzibie przy ul. B. Chrobrego 3a w Lesznie oraz przez link: https://bilety-mok-leszno.pl/