Koncert ACID DRINKERS

Data wydarzenia: 2019-01-25

Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) - zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie niemal od 30 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu- zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 2000 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś.

Ich popularność wyszła daleko poza scenę stricte metalową. Acid Drinkers to 4 osobowości, które wchodzą w skład dobrze naoliwionej i rozpędzonej maszyny.

Tomasz "Titus" Pukacki – lider, wokalista i basista – obdarzony niezwykłą charyzmą, każdy występ doprawia poczuciem humoru.

Dariusz "Popcorn" Popowicz – gitarzysta – prawdopodobnie jeden z największych wirtuozów gitary wśród słowian.

Maciej "Ślimak" Starosta – perkusista – wybrany Najbardziej Inspirującym Perkusistą Wszechczasów w Polsce.

Łukasz "Dzwon" Cyndzer - gitara - młoda krew w zespole

Acid Drinkers mają na koncie 16 płyt. Są skuteczniejsi niż piłkarska reprezentacja Hiszpanii- z każdej gali Fryderyków wychodzą z przynajmniej jedną statuetką. W 2011 rozbili bank zdobywając aż cztery- m.in. za Przebój i Grupę Roku. Płyta „Fishdick Zwei” z coverami znanych utworów zagranicznych artystów odbiła się szerokim echem w całej Polsce. Utwór „Love Shack” przez 3 tygodnie wygrywał legendarną Listę Przebojów Trójki, zajmując pierwsze miejsce również w 1500. notowaniu.
W 2014 r. Acid Drinkers obchodził swoje 25-lecie na scenie i nic nie zapowiada by na tym mieli poprzestać!

Bilety: 50 zł - Kasa MOK, ul. B.Chrobrego 3a w Lesznie, czynna od poniedziałku do piątku w godz.8:00-18:00

Bilety online !

Miejsce: MOK Leszno