Koncert GWIAZDO ŚWIEĆ, KOLĘDO LEĆ

Data wydarzenia: 2017-12-20

GWIAZDO ŚWIEĆ, KOLĘDO LEĆ - muzyczna podróż do krainy najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu Alicji Majewskiej, Olgi Bończyk, Łukasza Zagrobelnego i Włodzimierza Korcza. Świąteczny koncert pełen radości, optymizmu, w którym każdy znajdzie dla siebie nutkę refleksji. Poza tradycyjnymi, znanymi wszystkim utworami, takimi jak "Dzisiaj w Betlejem", "Bracia patrzcie jeno", czy "Pójdźmy wszyscy do stajenki", w programie zabrzmią przebojowe kompozycje Włodzimierza Korcza z tekstami Wojciecha Młynarskiego, Magdy Czapińskiej, Wojciecha Kejne oraz Ernesta Brylla, wszystkie w brawurowych, trzygłosowych opracowaniach.

Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie, które odbędzie się już 20.12.2017r. o godzinie 19:00 w Miejskim Ośrodku Kultury, ul. Bolesława Chrobrego 3a.
Bilety w cenie 40 zł w sprzedaży w MOKu oraz na bilety-mok-leszno.pl.
W przypadku zakupu biletów grupowych, cena biletu powyżej 20 osób wynosi 35 zł.