MESAJAH

Data wydarzenia: 2017-11-25

MESAJAH w Lesznie.
25 listopada 2017r. ogodz. 20:00 na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie wystąpi MESAJAH – artysta, którego specjalnie przedstawiać nie trzeba. Przeboje „Każdego dnia” czy „Wolność” zanucić potrafią niemal wszyscy. Urodzony we Wrocławiu muzyk jest przedstawicielem nurtu reggae.
W 2003 był współzałożycielem zespołu Natural Dread Killaz, z którym wydał do tej pory dwa albumy. Jednak szerszy rozgłos przyniosła mu kariera solowa, którą rozpoczął niemal dekadę temu albumem „Ludzie prości”. W ciągu tych 10 lat dołożył do swojej dyskografii kolejne trzy albumy: „Jestem stąd”, „Brudna prawda” oraz „Powrót do korzeni”.
Mesajah współpracowałz wieloma artystami polskiej sceny muzycznej, że wspomnimy tylko L.U.C., Krystynę Prońko, czy Kamila Bednarka.

Mesajah jest autorem zupełnie nowej jakości na polskiej scenie muzycznej. Energia towarzysząca jego występom jest tak niesamowita, że publiczność na koncertach bawi się aż do ostatniego dźwięku. Te zdolności, niepowtarzalna barwa głosu i wielka przebojowość zapewniły mu możliwość występów na najważniejszych imprezach muzycznych. Występował między innymi podczas takich festiwali jak One Love Sound Fest , Ostróda Reggae Festival, Regałowisko, Reggaeland i wielu innych. Otwierał koncerty dla takich artystów, jak: Gentleman, Shaggy, Sizzla, Junior Kelly, Stephen Marley, Wu Tang Clan, Anthony B czy Alborosie.

Bilety w cenie 50 zł już do nabycia w sprzedaży internetowej:

oraz w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury.