POPARZENI KAWĄ TRZY

Data wydarzenia: 2017-11-26

POPARZENI KAWĄ TRZY

Po raz pierwszy w historii Konkursu Talentów „Rozwiń Skrzydła” na scenie leszczyńskiego MOKu pojawią się dwie gwiazdy. Drugiego dnia tj. 26 listopada 2017r. o godz.18:00 zagrają dla Was POPARZENI KAWĄ TRZY.
Poparzeni Kawą Trzy to tak właściwie owoc romansu Radia Zet i RMF FM. To właśnie dziennikarze tych dwóch rozgłośni radiowych postanowili w chwilach wolnych od „radiowej anteny” realizować się muzycznie. Roman Osica, Krzysztof Zasada, Marian Hilla, Wojciech Jagielski, Mariusz Gierszewski, Krzysztof Tomaszewski oraz Jacek Kret gwarantują wyjątkową i niepowtarzalną mieszankę stylów rock, punk i ska. Jeśli dołożymy do tego teksty, które w całości pisze dla Poparzonych Rafał Bryndal to mamy gwarancję kultury i rozrywki na najwyższym poziomie.
Takie przeboje jak „Okrutna, zła i podła”, „Wezmę Cię”, „Byłaś dla mnie wszystkim” właściwie każdego podrywają do zabawy.

Bilety w cenie 50 zł już w sprzedaży, do nabycia w sprzedaży internetowej:

oraz w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury.