SELFIE.COM.PL

Data wydarzenia: 2018-04-14

Selfie.com.pl opowiada o dwóch rodzinach – w pierwszej żyją ojciec i syn, w drugiej matka i córka. Wspomniani rodzice usilnie chcą umówić swoje dzieci na jakąkolwiek randkę, pomóc ma w tym pewien portal internetowy, z początku plan idzie sprawnie, niestety w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności wszystko się miesza….

Selfie.com.pl jest produkcją… interaktywną i niezwykle angażującą widza! No może nie bezpośrednio, ale aktorzy zdają sobie sprawę, że nie są sami, burzą czwartą ścianę i zdarza im się prowadzić monologi właśnie w kierunku Nas – obserwatorów – a nawet prowokować nienachalną rozmowę. To zaskakujący i całkiem spory plus tej produkcji, gdyż jak wiadomo publiczność kocha takie chwyty i znacznie bardziej żywiołowo reaguje w ich przypadku. Początkowe zdziwienie taką formą, ustępuje niesfornemu uczuciu ochoty na więcej! Wspomniane interaktywne momenty są na tyle dobrze rozplanowane i rozpisane, że bawią widza do łez.

W rolach głównych występują: Dorota Pomykała, Julia Kamińska, Filip Bobek oraz Piotr Zelt. Spektakl nie jest zwyczajną farsą, a komedią mocno uwspółcześnioną                       i wiarygodną, w której wszystkie żarty opierają się na inteligentnej i trafnej grze słownej, a nie na ciągłych potknięciach i awanturach. To przedstawienie zaskakujące, zabawne i dobrze wyreżyserowane przez Marię Seweryn.

 Fragmenty recenzji Piotra Gniewskowskiego.

Data: 14 kwietnia 2018 roku
Godzina: 19:00
Miejsce: Leszno, Sala MOK, ul.Bolesława Chrobrego 3a

Bilety: Kasa MOK i www.bilety-mok-leszno.pl
          Informacja Turystyczna
          oraz: www.kupbilecik.pl/#  www.ebilet.pl 


Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie - strona główna

Miejski Ośrodek Kultury
64-100 Leszno
ul. Bolesława Chrobrego 3a
tel. / fax 65 529 99 85
tel. kom. 667-927-167

Sekretariat: sekretariat@mok.leszno.plCopyright (C) 2018 Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie
Projekt i realizacja: SIGNUS.pl