Stand-up "Dwa Sztosy" - Adam Van Bendler i Błażej Krajewski

Data wydarzenia: 2018-11-07

Już w listopadzie ruszają w Polske "Dwa Sztosy" Adam Van Bendler i Błażej Krajewski! Chłopaki wpadną do Waszego miasta ze swoimi najnowszymi programami których nie widział jeszcze świat!

Błażej Krajewski
Komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-uperów. Przez lata pasjonował się dubbingiem. Dzięki temu zyskał umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci. Niestety jest jeden głos, którego nie potrafi naśladować. Głos syna, z którego rodzice są zadowoleni. Błażej zagra swój najnowszy program.

Adam Van Bendler
Komik z Gdyni, ojciec i założyciel Stand-up Trójmiasto. Widzieliście go m.in. w TV (Kuba Wojewódzki, Comedy Central, TVP) Roastował Tymona Tymańskiego i Popka. Występował na największych salach i arenach w Polsce. Zagra dla Was jeszcze bardziej pokręcony materiał. Jak zwykle nie zabraknie zdumiewających spostrzeżeń, traumatycznych wspomnień i paranoicznych hipotez. A wszystko to abyście podusili się ze śmiechu, w starym dobrym stylu. Adam zagra swój najnowszy program "Światło w tunelu".

Start: 20.00
Bramy: 19.15