Zimowy Koncert Stwora Głodomora

cena biletu: 15 zł

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie
ul. B. Chrobrego 3a

Po niebywałym sukcesie letnich koncertów oraz piosenki „Poznaj Stwora Głodomora”, bajkowi przyjaciele szykują się do zimy. Tym razem koncert przybierze świąteczno zimową oprawę. Głodomory wraz z dziećmi wyruszą w podróż po różnych krainach aby dowiedzieć się skąd się bierze zima, jak się powinno zdrowo spędzać święta oraz gdzie się podział Święty Mikołaj? Pośród znanych i lubianych postaci pojawią się nowi bohaterowie z Krainy Lodu, oraz zimowego lasu, wśród nich znane przez dzieci postaci oraz wiele różnych zwierzątek, a także sama Pani Zima oraz Mikołaj, który przez cały koncert jest obiektem poszukiwań. Oprócz zabawnych przygód Głodomorów i konkursów z udziałem publiczności, usłyszymy największe przeboje w klimatach świąteczno-zimowych śpiewanych na żywo przez grupę "4mation". "Zima Stwora Głodomora” to idealny koncert na cały okres zimowy. Oprócz motywu świątecznego związanego z Mikołajkami i Wigilią gdzie usłyszymy min. polskie kolędy, poznamy także zimowe hity i piosenki znane zarówno dzieciom jak i dorosłym, np. "Zima" lubi "Dzieci". Głodomory oprócz tego, że bawią dzieci, zawsze chcą je czegoś nauczyć. Milusińscy dowiedzą się więc, że nawet najdroższe prezenty nie są w stanie zastąpić rodzinnego ciepła i radości dzielenia się. Całość ubarwią oczywiście wspaniałe, duże i mniejsze lalki wykonane przez Konrada "Kony" Czarkowskiego! Zimowy koncert zaprezentuje drugi autorski singiel Głodomorów pt. "Gdzie jesteś Mikołaju"? Zapraszamy na koncerty całe rodziny oraz przedszkola i szkoły!