Kaśka Sochacka zagrała w MOKu (GALERIA)

Pięknie, wzruszająco i nastrojowo. Tak w trzech słowa opisać można koncert Kaśki Sochackiej w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie.

Sold out- taki napis widniał od kilku tygodni przy wydarzeniu jakim był koncert Kaśki Sochackiej w Lesznie. Bilety rozeszły się w ekspresowym tempie, a zapytania dotyczące możliwości kupna wejściówki pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie odbierali każdego dnia. Pełna sala widzów była potwierdzeniem ogromnej popularności Kaśki Sochackiej. Nie było chyba osoby, która wyszła z sali niezadowolona.

Kaśka Sochacka swój talent po raz pierwszy zaprezentowała publicznie w 2010 roku, gdy postanowiła wystąpić w trzeciej edycji telewizyjnego talent show Mam talent!, gdzie zakwalifikowała się aż do finału. Kolejną próbą przebicia się do świata show biznesu nastąpiła cztery lata później, gdy wzięła udział w kolejnym telewizyjnym programie dla utalentowanych muzyków - Must Be the Music. Tylko muzyka. Tym razem udało się jej dotrzeć do półfinału show. Wokalistka ma na swoim koncie dwa mini albumy „Wiśnia” i „Ministory” oraz album studyjny zatytułowany „Ciche dni”. To właśnie utwory z tych płyt rozbrzmiewały w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie przenosząc publiczność do pięknego, muzycznego świata.

Po koncercie artystka znalazła czas dla fanów. Chętnie podpisywała płyty i rozmawiała z uczestnikami koncertu.