Utwory Sinatry rozbrzmiały w Parku Heermanna (GALERIA)

W czwartkowe popołudnie Park Heermanna zmienił się w wyjątkową muzyczną scenę. Dla leszczyńskiej publiczności wystąpili Aleksandra Zabłocka z zespołem oraz Jacek Borkowski w repertuarze Franka Sinatry.

W czwartek 20.08.br. podczas "Muzycznego Spotkania w Parku Heermanna" Jacek Borkowski zaśpiewał utwory Franka Sinatry. Rozgrzewkę tuż przed występem artysty zapewniła leszczyniakom Ola Zabłocka wraz z Przemkiem Maćkowiakiem (gitara) i Rafałem Kołakiem (piano). Zebrana w Parku Heermanna publicznośc miała okazję wspólnie z wokalistką odśpiewać takie klasyki polskiej muzyki popularnej jak "Małgośka" czy "Tyle słońca w całym mieście", a aranżacje opracowane przez zespół porwały co niektórych zgromadzonych do tańca.

Na deser na scenie pojawił się Jacek Borkowski. Gwiazdor popularnego serialu "Klan" zaprezentaował nam blisko 20 najpiękniejszych i najbardziej znanych piosenek Franka Sinarty m.in. Moon River, New York, New York, That’s life, Strangers in the night, Old Macdonald, Something stupid, My way, Come fly with me, Love and marriage. Wszystkie utwory wykonując z polskimi tekstami. Subtelna nuta romantyzmu oraz smak i klasa w najlepszym wydaniu przeniosły nas w niezapomniany klimat nowojorskich klubów lat 40. Doznania potęgowały wplatane między utworami specjalnie dobrane fragmenty biografii jednego z najwybitniejszych wokalistów amerykańskich XX w.

Fot.: MOK