XV edycja Konkursu Talentów Rozwiń Skrzydła

XIV JUBILEUSZOWA edycja Konkursu Talentów "Rozwiń Skrzydła" 2023 (DOKUMENTY DO POBRANIA)

Już po raz piętnasty zapraszamy do udziału w Konkursie Talentów "Rozwiń Skrzydła"!

Tegoroczna formuła konkursu polegać będzie, tak jak w poprzedniej edycji, na przesłuchaniach uczestników na żywo na naszej scenie. Jednak mimo to,  postanowiliśmy nie rezygnować z publikowania Waszych wykonań w sieci. Poprzez dodatkową kategorię, noszącą nazwę „NAJWIĘKSZA ILOŚĆ REAKCJI NA FACEBOOKU”, dajemy możliwość zaprezentowania się szerokiej, internetowej publiczności, która zdecyduje o tym, czy to właśnie Wy zostaniecie jej zwycięzcami!

Nie zmienia to jednak faktu, że każdy uczestnik będzie miał okazję do zaprezentowania się w Miejskim Ośrodku Kultury podczas eliminacji w sobotę 18 listopada przed Jury. To oni dokonają wyboru grupy wykonawców, którzy trafią do przesłuchań finałowych.

Te odbędą się tego samego dnia w godzinach popołudniowych. Spośród finalistów zostaną wybrani laureaci konkursu, którym przyznane zostaną miejsca oraz nagrody.

Organizatorami Konkursu Talentów "Rozwiń Skrzydła" są Miasto Leszno oraz Miejski Ośrodek Kultury. Konkurs odbywa się pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Łukasza Borowiaka.

Załączniki do pobrania poniżej.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!